Informácie

Predstavujeme Vám modernú rodinnú firmu zameranú na predaj jazdených, nehavarovaných automobilov zo zahraničia a taktiež plný servis vozidiel. Naša spoločnosť úspešne pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1999, pričom jej prioritnou snahou a cieľom bol vždy pokrok, ústretový prístup k zákazníkovi a dlhodobo udržiavané kladné vzťahy k odberateľom a dodávateľom. Spoločnosť Autográč je vybudovaná na hodnotách, ktoré nespočívajú na formálnom procese kúpa ‒ predaj, ale na vzťahoch vystavaných na zodpovednosti, otvorenosti, spoľahlivosti a kvalite. Dôležitým aspektom našej firmy je presúvať zisky spoločnosti do technicko-informačného rozvoja, ale i rozvoja v rámci rozširovania a skvalitňovania služieb. V roku 2008 firma z dôvodu prosperity a rozširovania svojich kapacít, podstúpila transformáciu na spoločnosť s ručením obmedzeným. V roku 2012 sme dokončili výstavbu nového autoservisu s cieľom priniesť našim zákazníkom kvalitné služby v záručnom a pozáručnom servise. Koniec roka 2016 je rokom plánovaného otvorenia kaviarne Cafebar Autográč, ktorá, ako sa domnievame, spríjemní Váš čas strávený v našom areáli.

PREDAJ AUTOMOBILOV: všetky vozidlá v našej ponuke pochádzajú výhradne od autorizovaných a overených predajcov v zahraničí (predovšetkým sa zameriavame na krajiny Nemecko, Francúzsko, Belgicko a i.), čo je pre nás zárukou kvality, ktorú Vám chceme poskytnúť. Následne sú všetky autá podrobené kompletnej servisnej prehliadke. Všetky vozidlá, ktoré ponúkame sú tak v bezchybnom stave. Samozrejmosťou je 6 mesačná záruka na skryté poruchy a doživotná záruka na pôvod automobilu. Uvedené skutočnosti nás na trhu radia na popredné miesta v kvalite predaja jazdených automobilov.

SERVIS AUTOMOBILOV: v našom servise sa zameriavame na servisné služby všetkých značiek vozidiel. Taktiež si uplatňujeme tzv. blokovú výnimku, čím sme sa stali kompetentným subjektom v oblasti servisovania nových automobilov (bližšie k tomu kategória Servis automobilov). K tejto legislatívnej zmene pristúpila i naša spoločnosť s plnou zodpovednosťou. Súčasne v súlade s rozvíjajúcim sa automobilovým priemyslom sa snažíme klásť neustále nároky najmä na rozširovanie a rozvíjanie softvérového vybavenia a diagnostiky a tiež na odborné vzdelávanie a školenie servisných technikov.

Prednosťou kolektívu spoločnosti Autográč je dlhoročná znalosť a pôsobenie v oblasti automobilového odvetvia, servisných a informačných služieb, ale zároveň i radosť a potešenie z práce. Veríme, že tieto hodnoty sa stanú dôležitými pri výbere spoločnosti pre kúpu alebo servis Vášho automobilu.

 

Kolektív Autográč s.r.o.

Otváracie hodiny

Po–Pi (8:00–17:00)
Sobota (9:00-12:00)

 
Nedeľa - zatvorené
 
 

V prípade vážneho záujmu aj mimo otváracích hodín
 

Online zákaznícka podpora:

© 2005 - 2017   ESERVER.SK Programuje Adam Minárik, grafické spracovanie Roman Jedinák   Valid XHTML 1.0 Transitional