Servis automobilov

  • Pneuservis
  • Servis klímy
  • Počítačová diagnostika

Pre objednanie našich služieb použite prosím kontaktné údaje.

V našom autoservise vykonávame všetky mechanické a elektronické úkony, od najkomplikovanejších až po drobné a menej závažné opravy prostredníctvom širokého spektra najnovšej diagnostiky a osciloskopu. Diagnostikovanie porúch prevádzame pomocou zariadení Texa, Delphi, VCDS, originálnej diagnostiky VW a ďalšie. Všetky softvérové zariadenia sú pravidelne aktualizované. Najväčšiu radosť našim servisným technikom urobíte, ak nám prinesiete vozidlo s komplikovanou poruchou, pretože to je pre nich najväčšou motiváciou a hnacou silou. Z autoservisu Autográč totiž ešte žiadne auto neodišlo neopravené.

Bloková výnimka

Vďaka nariadeniu komisie (EÚ) č. 461/2010 si aj náš nezávislý autoservis Autográč s.r.o má možnosť uplatniť tzv. Blokovú výnimku. O čo ide? Ide o rozsiahlu reformu pravidiel hospodárskej súťaže pre oblasť predaja a servisu motorových vozidiel. Cieľom Blokovej výnimky je predovšetkým zvýšiť konkurenciu v obore a priniesť tak jednotlivým zákazníkom širšiu ponuku a zároveň i finančnú výhodu pri nákupe a servise všetkých vozidiel.

Bloková výnimka podľa nariadenia:

  • dáva možnosť prevádzať nezávislým servisom značkový servis, údržbu a opravy aj nových automobilov v záručnej dobe a to bez straty záruky, samozrejme pri dodržaní postupov a rozsahu prác predpísaných výrobcom automobilu a pri použití originálnych alebo kvalitatívne rovnocenných náhradných dielov.
  • dáva možnosť prístupu k technickým informáciám, dielenským príručkám, a to aj o nových automobiloch.
  • dáva možnosť prístupu k originálnym náhradným dielom, originálnej diagnostike a školeniam, a to nediskriminačne, včas a použiteľným spôsobom na rovnakej úrovni ako autorizovaným servisom.
  • dáva možnosť nakupovať originálne a kvalitatívne rovnocenné náhradné diely, informácie a diagnostiku od nezávislých distribútorov náhradných dielov.

Zjednodušene sa dá povedať, že vďaka blokovej výnimke máte teraz možnosť rozhodnúť sa, či svoje nové vozidlo zveríte do starostlivosti autorizovanému servisu alebo sa rozhodnete pre nezávislý servis. Na rozdiel od minulosti automobilky budú povinné uznať reklamácie aj vtedy, ak vozidlo absolvovalo opravu v neautorizovanom servise. Ako nezávislý autoservis máme teda prístup ku všetkým technickým informáciám, vybaveniu a školeniam ako autorizované servisy a v súvislosti s kvalitným personálom sa dostávame na ich rovnakú úroveň.

Otváracie hodiny

Po–Pi (8:00–17:00)
Sobota (9:00-12:00)

 
Nedeľa - zatvorené
 
 

V prípade vážneho záujmu aj mimo otváracích hodín
 

Online zákaznícka podpora:

© 2005 - 2017   ESERVER.SK Programuje Adam Minárik, grafické spracovanie Roman Jedinák   Valid XHTML 1.0 Transitional